  • Mfr # AD63-1472BK
  • Zoro # G316530656
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1472BK
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Length
72 in