  • Mfr # WR54-2130GY
  • Zoro # G216527817
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Length
30 in
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2130GY
Length
30 in
Overall Width
21 in
Overall Height
54 in