  • Mfr # AD74-1472BK
  • Zoro # G716527331
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Number of Shelves
4
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1472BK
Overall Width
14 in
Overall Height
74 in
Length
72 in