  • Mfr # AD74-1842BK
  • Zoro # G816527477
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-1842BK
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
42 in