  • Mfr # WR54-3672BK-5
  • Zoro # G716529977
/ea
See details
Number of Shelves
5
Overall Height
54 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3672BK-5
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Length
72 in