  • Mfr # AD74-2148BK
  • Zoro # G216528364
Number of Shelves
4
Length
48 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2148BK
Length
48 in
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in