  • Mfr # AD74-2430BK
  • Zoro # G116528785
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Length
30 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2430BK
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in