  • Mfr # AD86-1472BK
  • Zoro # G416527747
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-1472BK
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
72 in