  • Mfr # AD74-3048BK
  • Zoro # G816530163
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Length
48 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-3048BK
Overall Height
74 in
Length
48 in
Overall Width
30 in