  • Mfr # WR86-1836GY-5
  • Zoro # G816528283
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1836GY-5
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
36 in