  • Mfr # AD86-1424BK
  • Zoro # G916527162
/ea
See details
Key Features
Overall Width
14 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Length
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1424BK
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Length
24 in