  • Mfr # WR86-1842GY
  • Zoro # G216528708
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Height
86 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1842GY
Overall Height
86 in
Length
42 in
Overall Width
18 in