  • Mfr # AD63-1854BK-5
  • Zoro # G716527355
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1854BK-5
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
54 in