  • Mfr # AD86-2130BK
  • Zoro # G716528642
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Length
30 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2130BK
Length
30 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in