  • Mfr # AD86-2142BK
  • Zoro # G316528899
Length
42 in
Overall Width
21 in
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2142BK
Length
42 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in