  • Mfr # WR63-2142BK-5
  • Zoro # G216529132
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2142BK-5
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
42 in