  • Mfr # AD86-2154BK
  • Zoro # G116529065
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Length
54 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2154BK
Length
54 in
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in