  • Mfr # AD86-3036BK
  • Zoro # G516530791
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AD86-3036BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in
Length
36 in