  • Mfr # WR86-3060C-5
  • Zoro # G116527832
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
60 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-3060C-5
Length
60 in
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in