  • Mfr # AD86-3648BK
  • Zoro # G116527030
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Overall Width
36 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-3648BK
Overall Height
86 in
Overall Width
36 in
Length
48 in