  • Mfr # AD54-1242GY
  • Zoro # G416528713
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
42 in
Overall Width
12 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1242GY
Dimensions
Length
42 in
Overall Width
12 in
Overall Height
54 in