  • Mfr # AD63-2124GY
  • Zoro # G416527655
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy coated, Gray
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2124GY
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
24 in