  • Mfr # AD63-2142GY
  • Zoro # G416527686
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2142GY
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
42 in