  • Mfr # AD74-2442GY
  • Zoro # G816529006
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2442GY
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
42 in