  • Mfr # AD86-1448GY
  • Zoro # G316527014
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Color
Epoxy coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-1448GY
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
48 in