  • Mfr # WR63-2130S-5
  • Zoro # G216528913
/ea
See details
Key Features
Color
Stainless
Overall Height
63 in
Material
Stainless Steel
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2130S-5
Overall Height
63 in
Length
30 in
Overall Width
21 in