  • Mfr # AD86-1848GY
  • Zoro # G716528093
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD86-1848GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
Length
48 in