  • Mfr # WR86-1430GY
  • Zoro # G016527703
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Length
30 in
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-1430GY
Country of Origin
China
Dimensions
Length
30 in
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in