  • Mfr # AD86-2124GY
  • Zoro # G216528128
Length
24 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2124GY
Length
24 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in