  • Mfr # WR63-2172S-5
  • Zoro # G516530296
Load Capacity
600-800 lb
Color
Stainless
Material
Stainless Steel
Length
72 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2172S-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in