  • Mfr # WR54-1424BK
  • Zoro # G516530265
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Length
24 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1424BK
Length
24 in
Overall Height
54 in
Overall Width
14 in