  • Mfr # WR54-2148BK
  • Zoro # G016528410
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2148BK
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in
Length
48 in