  • Mfr # WR54-2430BK
  • Zoro # G716528147
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2430BK
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Length
30 in