  • Mfr # WR86-1836BK
  • Zoro # G8161214
/ea
See details
Key Features
Depth
36"
Height
86"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1836BK
Dimensions
Width
18"
Depth
36"
Height
86"
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in