  • Mfr # WR54-3042BK
  • Zoro # G616529404
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3042BK
Overall Height
54 in
Overall Width
30 in
Length
42 in