  • Mfr # S4-63-2124V
  • Zoro # G8068965
/ea
See details
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
21"
Height
63"
Number of Shelves
4
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
S4-63-2124V
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
24"
Depth
21"
Height
63"