  • Mfr # WR54-3072BK
  • Zoro # G316529933
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3072BK
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
72 in