  • Mfr # WR63-2142BK
  • Zoro # G416528546
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
21 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2142BK
Overall Width
21 in
Length
42 in
Overall Height
63 in