  • Mfr # WR63-2148BK
  • Zoro # G016528991
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2148BK
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
48 in