  • Mfr # AD86-3048C-5
  • Zoro # G116530597
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
86 in
Color
Chrome
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-3048C-5
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
48 in