  • Mfr # WR63-2430BK
  • Zoro # G816530194
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Length
30 in
Overall Width
24 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-2430BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in