  • Mfr # WR74-1272BK
  • Zoro # G116528198
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
12 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-1272BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
12 in
Overall Height
74 in
Length
72 in