  • Mfr # WR63-3072BK
  • Zoro # G016526867
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-3072BK
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Length
72 in