  • Mfr # AD74-2148C-5
  • Zoro # G716528338
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2148C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
48 in