  • Mfr # WR74-1472BK
  • Zoro # G016529301
/ea
See details
600-800 lb
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
74 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1472BK
Overall Height
74 in
Length
72 in
Overall Width
14 in