  • Mfr # WR74-2142BK
  • Zoro # G716527850
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2142BK
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
42 in