  • Mfr # WR54-2442C-5
  • Zoro # G316528479
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2442C-5
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in
Length
42 in