  • Mfr # WR74-2160BK
  • Zoro # G716528383
/ea
Key Features
Overall Height
74 in
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-2160BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Length
60 in
Overall Width
21 in