  • Mfr # WR74-2172BK
  • Zoro # G616528186
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2172BK
Overall Width
21 in
Length
72 in
Overall Height
74 in