  • Mfr # WR74-3060BK
  • Zoro # G716530003
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Length
60 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-3060BK
Length
60 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in